کتاب آستریکس در سرزمین گل

اثر رنه گوسینی از انتشارات سامر - مترجم: فریبرز افروزی-ادبیات کودک

آستریکس گالیل اولین جلد سری کمیک استریکس است که توسط رنه گسینی (داستان) و آلبرت اودرزو (تصاویر) منتشر شده است. این داستان ابتدا به عنوان یک سریال در مجله Pilote منتشر شد، یک مجله کمیک فرانکو بلژیکی توسط Goscinny و چند هنرمند دیگر کمیک است. سال 50BC است و تمام گالیم اشغال شده است. فقط یک روستای کوچک از گول های ناخوشایند هنوز در برابر مهاجمین قرار دارد. اما آستریکس، اوبلیکس و دوستانشان چقدر طول می کشد تا لژیونهای قدرتمند رومی جولیوس سزار مقاومت کنند؟ همه چیز ممکن است، با حیله گری کوچک به همراه معجون سحر و جادو Getafixs druid!


خرید کتاب آستریکس در سرزمین گل
جستجوی کتاب آستریکس در سرزمین گل در گودریدز

معرفی کتاب آستریکس در سرزمین گل از نگاه کاربران
آستریکس گالیل اولین کتاب یک مجموعه است که کمیک را به ارتفاع جدیدی برد. از آنجایی که بعد از لذت بردن از چندین نفر از این سری، آن را خوانده ام، بازبینی بی طرفانه از آن دشوار است. با این حال، با توجه به دید عقب می توان گفت که شخصیت ها وارد شده اند، اما به درستی مشخص شده و پر شده است. به خصوص اوبلیکس، که بسیار باریک است، اگر نه خیلی نازک. ما مطمئن هستیم که با مصرف بیش از یک گرمسیری در زمان، او شروع به وعده ای برای تحقق شخصیت خود کرده است. رومی ها نیز در تفرقه و تئاتر خود نابالغ هستند و تسلیم می شوند و نه نابالغ. با این حال، با توجه به پیش بینی های گذشته، می توان گفت که یک شروع خوب و امیدوار کننده صورت گرفته است.

مشاهده لینک اصلی
چند سال پیش پدرم تمام مجموعه ای از آستریکس را خرید و بیشتر آنها را خوانده بود. با وجود اینکه من خطوط قرمز و نام های خنده دار را به یاد می آورم، بازخوانی فقط سرگرم کننده است! هیچ لحظه ای خسته کننده ای وجود ندارد و موقعیت ها خیلی خنده دار هستند و من متوجه می شوم که کتاب برای خندیدن برای چند دقیقه خوب و به تعویق انداختن یک لحظه بعد است. تا آنجا که به کمیک ها میرویم، Asterix بهترین زمانی است که به طنز تاریخی و سیاسی میرسد. من این را به تقریبا هر کسی توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یکی از مجموعه های کمیک های مورد علاقه من تمام وقت. این سری واقعا عشق من به تاریخ را افزایش داد. همانند ریتینگ تینت من انجام خواهم داد و همچنین تلاش خواهم کرد تمام کتابهای آستریکس را دوباره بخوانم. برخلاف تینتین، کمیکهای اولیه آستریکس بسیار قابل دسترس هستند. هیچ نژادپرستی تلخ وجود ندارد فقط یک ماجراجویی کمی سرگرم کننده است. اولین کتاب فقط مقدمه ای بر شخصیت های اصلی و توانایی های آنهاست. من نمی توانم منتظر بمانم تا بقیه سری را ببینم.

مشاهده لینک اصلی
شما قبل از آستریکس ملاقات کردید؟ شرم بر شما. آیا شما می دانید که آستریکس معروف است و او کشاورز فرانسوی رو به پایین رومی میکی Ds می شود؟ بله، داستان ساده است، اما همه چیزهایی که Asterix را بزرگ می کنند اینجاست. نام های پرکاربرد، طرح احمقانه، گول های هوشمند، گراز ها. بزرگ شروع به یک سری بزرگ می کند.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن دارم فکر می کنم همه آنها ... و من یکی نیست که دوست داشتم کمتر ..... این مجموعه به من کمک کرد هر چند امتحان من برای ورود به دانشگاه .... من از صبح بیدار یک intallment خواندن و سپس من شروع به مطالعه .... و من آنها را دوباره خواندن مانند هزار بار .... :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آستریکس در سرزمین گل


 کتاب مروارید
 کتاب آستریکس در سرزمین گل
 کتاب به خاطر آقای تراپت
 کتاب چشم انداز شنبه ها
 کتاب در جست و جوی قطعه گم شده و آشنایی قطعه گم شده با دایره بزرگ
 کتاب دوتا خفن