کتاب باد در درختان بید

اثر کنت گرهم از انتشارات پیدایش - مترجم: آرزو احمی-ادبیات کودک

با رسیدن بهار و آب و هوای خوب در خارج، ملکه خیرخواه با تمیز کردن بهار، صبر را از دست می دهد. او خانه خود را زیرزمینی فرار می کند، در حال ظهور است تا هوا را بگیرد و به رودخانه برسد، که قبلا هرگز دیده نشده است. در اینجا او به موش صحرایی (آب گلوله ای) ملاقات می کند، که در این زمان سال تمام روزهای خود را در رودخانه، نزدیک و نزدیک آن می گذراند. موش برای مواجهه با قایق سواری خود، مول را می گیرد. آنها با هم هماهنگ می شوند و روزهای زیادی را با قایقرانی می گذرانند، با موش صحرایی مو را به مسیر رودخانه می آموزند. کنت گراهام، The Wind in Willows، مثل همه ادبیات نمونه های کودکان، همواره به بزرگسالان نیز اعتراض کرده است. اگر چه برای اولین بار در سال 1908 منتشر شد، زمانی که "اتومبیل" جدید و نادر بود، The Wind in Willows شگفت آور پرتره های معاصر و خنده دار از آقای تاد، غم انگیز Badger، Rutty Poetic و مول مولد تازه . گراهام در طول طنز و روحیه خیره کننده، عمیقا تفسیری از شجاعت، سخاوت و بیشتر از همه، دوستی دارد.


خرید کتاب باد در درختان بید
جستجوی کتاب باد در درختان بید در گودریدز

معرفی کتاب باد در درختان بید از نگاه کاربران
تلاش برای بررسی The Wind in Willows یک اقدام عجیبی است. A. A. Milne در مقدمه ای از نسخه من نوشت: @ او می تواند بر اساس شایستگی بیشتر از کتاب ها بحث ... یکی در مورد باد در Willows بحث نمی کند. مرد جوان به آن دختر که دوستش دارد، می دهد و اگر او آن را دوست نداشته باشد، از او می خواهد که نامه هایش را باز کند. پیرمرد برادرزاده اش این کار را انجام می دهد، و بر این اساس او را تغییر می دهد. ... هنگامی که به آن می نشینید، به نظر می رسد که شما در قضاوت در مورد سلیقه من یا در هنر کنت گراهام نشسته اید، خیلی مضحک نیست. شما صرفا در قضاوت در مورد خودتان نشسته اید. شما ممکن است شایسته باشید من نمی دانم. @ Milnes نظرات ممکن است به نظر می رسد بیش از حد محکم، به خصوص کسانی که آشنا با Grahames سردار، غریب، گاهی اوقات عرفانی، داستان مول مویی و موش صحرایی با شکوه زندگی در بانک رودخانه و ماجراهای ناپایدار و آقای مسخره (و بسیار سرگرم کننده)، آقای تواد، پسر خبیث ترجیح می دهد، اما اینجا نگاه کنید: اگر داستان را دوست دارید، به وضوح در کنار Hobbits (در واقع، اگر شما می خواهید بدانید که زندگی در Shire است به نظر من، من یک کتاب بهتر برای اشاره به شما فکر می کنم)؛ و اگر شما آنرا دوست نداشته باشید، ممکن است یک Orc در قلب باشید - مانند وسوسه انگیز، مانند Toad، از لذت آرام آرام از این کتاب گاه آهسته توسط فلش ​​و رونق تند و تیز تکنولوژی دور. شما ممکن است نوع شخصی باشد که ترجیح می دهد بر روی یک تردمیل الکتریکی یا مسیر ورزشی لاستیکی بکار رود تا از پیاده روی طبیعت لذت ببرد. و اگر شما هستید، امیدوارم که شما دوستان ایده ای قوی به عنوان موش، موش و ریش داشته باشید که توسط شما، به رغم خودتان، تا زمانی که بیایید

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در سال 1908 نوشته شده است، زمانی که جهان توسط توده های تازه متولد شده متزلزل شد. زنان برای رای دادن تبلیغ می کردند؛ ایرلندی خواستار قانون خانه شد؛ اتحادیه های صنفی قدرت خود را نشان دادند. سوسیالیسم تئاتری کرد. یک ریزه اروپا و به ویژه انگلستان فراموش شد. باد در ویلها، یک تقلید زیبا در مورد مبارزه طبقاتی، در مورد خطرات زندگی خانوادگی در حال فروپاشی در مقابل نیروهای انقلابی قدرتمند است. شاید چهار نسل در داستان وجود داشته باشد. مرد جوان Ratty، نوعی مهربان و مهربان است که وقت خود را صرف غسل در قایق می کند. او توسط مول جوانه و کم تجربه تجربه شده است. مول ممکن است حتی خرده بورژوازی باشد، اما او ثابت می کند که برای همه اینها خشنود است. آقای Toad، با این حال، به ارث برده است و در خانه کشورش زندگی می کند. Toad یک شخصیت غیر مسئولانه است که سرگرمی های احمقانه ای را در بر می گیرد که در داستان، فاتح ترین خودروی ماشین است. مرد مسن تر Badger است، و او این است که آب سرد را در این عدم مسئولیت. اما کجا این همه نارضایتی را به دنبال دارد؟ در خارج از این محیط راحت و راحت، نیروهای خطرناک در جنگل وحشی را درو کنید. آقای Toad، که توسط خودروی خود محاصره شده است، دستگیر و محاکمه می شود. دفاع از خود را کاهش می دهد، خانه خود را به سرعت توسط اشباع و stoats که در چوب وحشی زندگی می کنند. آقای بدجور، نجات دهنده است، که به اندازه کافی عاقلانه است که ببیند که اگر طائد بتواند اموال ارزشمندی اش را دوباره به دست آورد، باید از نادانی و نافرمانی خودداری کند و به مردم جنگل وحشی برسد. بنابراین گروهی از قهرمانان نجیب زاده اسلحه را می گیرند و نظم اجتماعی متزلزل را دوباره ایجاد می کنند. ما باید بی سر و صدا را به انبار بطری ها بکشیم - @، گریه یخ زده، @ - با اسلحه های ما و شمشیر و چوب - @، موی سرخ @ - و عجله بر روی آنها - @ گفت Badger، @ - و ضرب و شتم و ضرب و شتم و ضرب و شتم EM - @، گریه Toad در ecstasy. این، یک داستان احمقانه است، هشداری برای کلاسهای دارایی در صورت لزوم، بازپس گیری علیه طبقات پایین تر و جلوگیری از زندگی زودگذر دزدی.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کودک Edwardian که با استفاده از نیروی نظم اجتماعی سنتی روحانیت در دستورالعمل های پایین تر به عنوان واسلز، Stoats و Ferrets نشان داده می شود. این مقدمه ای است از محافظه کاری سنتی بریتانیا، از زندگی کشور به جای تنوع اکونومیست ، برای کودکان با دستورالعمل قومی خفیف. به عنوان یک مخالف ناخواسته به خیرخواهان شلوغ است. همانطور که از خواندن دونالد داک، هنگامی که شما به آن نگاه می کنید و از این نظر که فقط یک کتاب کودک است، محکوم می شوید، مقادیر نشان دادن، خیلی خوب نیستند. از خوانندگان خواسته شده است که احساسات دلتنگی را احساس کنند؟ این در سال 1908 منتشر شد، قبل از اینکه لوید جورج بودجه خود را در سال 1909/10، قبل از قانون پارلمان سال 1911 و در همان زمان که زنان برای رای دادن آشنا بودند، آماده کرد. کتابهای Weasels، Stoats و Ferrets وجود دارد - بنابراین کوزه های خود را برای حمایت از Merrie Olde انگلستان و حقوق اجداد ما در زیر خانه اشغالگران و آزادی رفتار با رها بی پروا وجود دارد! در عوض ما نوستالژی از کلاس اوقات فراغت، ما قهرمانان افرادی هستند که مجبور به کار نیستند، که خیلی متفاوت از افراد عادی هستند که حتی دیگران را نباید بیشتر از انسانها داشته باشند و می توانند خود را همانطور که مناسب هستند بپوشانند - صرف نظر از غیر منطقی بودن قانون غیرقابل توضیح. در نهایت این چیزی است که ، همانطور که همه ما هستند، در این مورد خاص یک فانتزی homoerotic است که در آن تمام مردان و پسران می توانند از زندگی بیرون از طبقه متوسط ​​به عنوان حیوانات توسط بانک های رودخانه بدون نیاز به مقابله با عواقب آن تصمیم، زنان هنوز هم آماده است برای انجام شستشو و اتوش آشکارا، و در واقع، وحشتناک بودن موجود است که تلاش می کند این نوع زندگی را متوقف کند. تنها وظیفه یکی از طرفین است، نقض امتیاز که توسط خشونت مجازات شده است. برای تمام تأکید آن بر طبیعت و رودخانه، این یک کتاب بسیار درخشان است. این یک جهان بسته است، جامعه صنعتی و شهری با یک اقتصاد بازار، به معنای واقعی کلمه توسط گونه های مختلف زندگی می کند. چندین چیز کاملا کنجکاو و عجیب و غریب است؛ داستانهایی که مردم می خواهند بچه ها را تحسین کنند.

مشاهده لینک اصلی
قسمت دوم پتر جکسون: باد در قصر (نتیجه گیری) [شب. سالن غذاخوری، داخلی. STEPHEN FRY به عنوان TOAD و ORLANDO BLOOM به عنوان BADGER در وسط یک وحشی وحشی با STOATS و WEASELS متعدد است.] BADGER: آن هیچ خوب، لعنتی! بیش از حد بسیاری از آنها وجود دارد! [با ضربه ای از قوزک او، او را می کشد WEASEL را به آتش باز است.] TOAD: ما می توانیم آنها را نگه دارید، بلند گوگرد Chap! [EVANGELINE LILLY به عنوان HOT BADGER-BABE سقوط از طریق پنجره و زمین های کنار آنها است.] BADGER: [با احساس خستگی ناپذیر] شما به عقب برگشتید. HOT BADGER-BABE: Badger. [برای یک لحظه، آنها فقط به یکدیگر نگاه می کنند. STOAT تلاش می کند تا از بی توجهی خود برای از بین بردن آنها از پشت استفاده کنند، اما TOAD یک چاقوی نازک از میز ناهار خوری را برداشت و به طرز شگفت انگیزی از او جدا شد.] BADGER: متشکرم، تویوت [TWO MORE STOATS در همین حال در TOAD پیشرفت کرده است. BADGER سرگرم کننده آنها را تنها با یک ضربه کت و شلوار خود را decapitates.] TOAD: کار خوب، بدجور [به انبار، که در آن مارتین FREEMAN به عنوان MOLE friminally مخلوط چیزی در یک کاسه بزرگ، با کمک ELIJAH WOOD به عنوان چرخش.] MOLE: خوب، این قند است. در حال حاضر ما نیاز به برخی از کود. RATTY: آیا این اسب می کند؟ MOLE: Itll باید [او آن را به کاسه ریختن، ریخته در محتویات یک بطری، سپس به طور تصادفی همه چیز را بر روی زمین قطره.] چرخش: اوه عزیز - [انفجار ناامید کننده. ابرها از دود همه چیز را پوشش می دهد، سپس حروف را به آنها می گوییم که بخشی از سه قرن بعد است.] نماینده مجلس کنته گراهام: ما چه کار کردیم؟

مشاهده لینک اصلی
به شدت ماجراهای عجیبی از طبیعت خفیف را توصیف کرد. باد در Willows دارای عطر و طعم ذاتی انگلیسی است. شخصیت ها خوشحال هستند که زندگی عادی خود را تنها با اشاره به علاقه به دنیای گسترده تر زندگی کنند. بیش از حد قوی از روحیه پرماجرا در نظر گرفته نشده است. چنین غفلت قلبانه به عنوان یخ زده ها تا حد زیادی خنثی می شود! متاسفانه این نیز برای نویسنده است. به دلیل فقدان عمق، توطئه های کانت گراهامز به شدت درگیر می شوند. او به نظر می رسد خوشحال است به صرف زمان صرف توصیف تعطیلات قایقرانی لذت بخش را به پایین رودخانه. اگر برای صحنه های شاد شگفت انگیز نبود، شادمانی خارق العاده واقعا هیجان کمی وجود دارد. با این حال، این پیوند دوستی و عشق لذت های خنده دار است که ما را مجذوب به خواندن است. من 3 ستاره به آن دادم، زیرا باد را در ویلوها دوست داشتم. نه بیشتر و نه کمتر، و اجازه می دهد آن را به عنوان خوب و cozily نزدیک به uncontroversial به عنوان آن، آیا ما باید؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باد در درختان بید


 کتاب آستریکس در سرزمین گل
 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب اتحاد سیاه دلان
 کتاب ربات جنگلی
 کتاب کلاف پر گره
 کتاب 110 قصه از هانس کریستین آندرسن