معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن

اثر مایکل باند از انتشارات ماهی - مترجم: بهمن دارالشفایی-ادبیات کودک

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 19 دی 1396
خرسی به نام پدینگتون اولین کتاب از مجموعه داستان‌های «پدینگتون» است. شخصیت پدینگتون را مایکل باند، نویسنده‌ی انگلیسی، حدود ۶۰ سال پیش خلق کرد. پدینگتون خرسی است که از قلب پرو آمده و در ایستگاه قطار با خانواده‌ای انگلیسی آشنا شده و با آن‌ها زندگی می‌کند. باند در طول سال‌ها داستان‌های زیادی بر اساس این شخصیت‌ها نوشت. این داستان‌ها تا به حال در قالب ۱۳ کتاب منتشر شده‌اند. هر کدام از کتاب‌ها شامل هفت یا هشت داستان کوتاه است که در هر داستان ماجرایی برای پدینگتون پیش می‌آید؛ یک‌بار سوار مترو می‌شود، یک‌بار به خرید می‌رود، یک‌بار برایش جشن تولد می‌گیرند و... این مجموعه تاکنون به ۳۰ زبان ترجمه شده و بر اساس آن فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی هم ساخته شده است.


خرید اینترنتی کتاب خرسی به نام پدینگتن
معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن
جستجوی کتاب خرسی به نام پدینگتن در گودریدز

معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن از نگاه کاربران
با مایکا با صدای بلند بخوانید مجموعه ای شیرین از داستان های خرس به نام Paddington. همیشه یک مشکل را تجربه کنید.

مشاهده لینک اصلی
خانواده ام عاشق خواندن Paddington با صدای بلند با هم!

مشاهده لینک اصلی
همه ما عاشق گوش دادن به این یکی بودیم، و روایت استفان فریس کاملا کامل بود.

مشاهده لینک اصلی
4،25 ستاره English hardcover خرس مورد علاقه من از پرو. چگونه او را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
â € œPlease مراقبت از این خرس. â € خرس من به من بدهید و شما را خوشحال خواهد کرد! خرس های تدی منفی مطلق من هستند و به طور کلی خرس قلب من را دیوانه می کند. من فقط عاشق خرس ها بودم، بنابراین بسیار شگفت انگیز بود. Paddington! Paddington از تاریکی ترین پرو است. او کلاه و چمدان مورد علاقه اش را به لندن برد. او مودب و شایان ستایش است، واقعا کنجکاو و هوشمند است. هر کس برای اولین بار او را ملاقات می کند در عشق اوست. پدینگتون را دوست ندارم. غیر ممکن است. \"اینها همیشه برای من اتفاق می افتد. من این نوع خرس را دیدم. من فیلم را دیدم و ماجراهای او کمی اندک بود، بنابراین می ترسیدم که در این کتاب فوق العاده بی رحم باشد، و یک فاجعه را بعد از دیگران می گذراند. این مورد نبود او در بسیاری از سوء تفاهمات و ماجراهای عجیب و غریب دخیل است، اما این منازعات نیست که امیدوار بودم در مورد آنها بخوانم. Paddington شایان ستایش است: \"این خوب است داشتن خرس در مورد خانه.\" من بسیار خوشحالم که او با اتفاقی برادران Browns در ایستگاه Paddington ملاقات کرد. آنها واقعا عالی ترین خانواده هستند که او می تواند ملاقات کند. من نمی توانم منتظر بمانم تا اطلاعات بیشتری در مورد سوء استفاده هایم بدست بیاورم و او را بهتر درک کنم. من فکر می کنم او دوست داشتنی است و او را از امروز می خواهم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


#ادبیات اقتباسی - #داستان ماجرایی - #ادبیات انگلیس - #ادبیات داستانی - #ادبیات کودک و نوجوان - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1950 میلادی - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند - #انتشارات ماهی - #مایکل باند - #بهمن دارالشفایی
#انتشارات ماهی - #مایکل باند - #بهمن دارالشفایی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


 کتاب پی پی جوراب بلند
 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی
 کتاب پاستیل های بنفش
 کتاب دنیای سوفی
 کتاب سفر دریایی لی لی