معرفی کتاب ماجراهای پینوکیو

اثر کارلو کولودی از انتشارات چکه - مترجم: مهرداد مهدویان-ادبیات کودک

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 5 دی 1396
Pinocchio was naughty from the very first day that Geppetto created him. Instead of going to school or learning a trade, the little puppet who magically came to life wanted only to eat, drink, sleep, and play. Poor Pinocchios problems grew — as did his nose every time he told a lie, which was quite often. And even worse, he found himself in one dreadful situation after another; in prison, turned into a donkey, and even stranded in the belly of an enormous shark. Filled with humor and adventure, and sealed with a heartwarming conclusion, this time-honored fable has thrilled youngsters for over 100 years.


خرید اینترنتی کتاب ماجراهای پینوکیو
معرفی کتاب ماجراهای پینوکیو
جستجوی کتاب ماجراهای پینوکیو در گودریدز

معرفی کتاب ماجراهای پینوکیو از نگاه کاربران
این یک کتاب درباره یک عروسک کوچک است که دروغ است. در این کتاب یک درس وجود دارد اما من آن را خراب نمی کنم. من دوست داشتم این کتاب را بخوانم وقتی کمی کم بود چون جالب و جالب بود. من این کتاب را به سنین 3 تا 7 توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک افسانه عجیب و غریب. جدول زمانی بسیار دشوار است که دنبال شود و صحنه ها عجله می کنند. آن را مانند یک مقدمه، اما طبیعت خارق العاده / جادویی می خواند. این داستان واقعا عجیب و غریب است و خواندن نوستالژیک.

مشاهده لینک اصلی
عنوان: ماجراهای پینوکیو آتور: کارلو کلدوتی ناشر: انتشارات دوور، Inc.Genre: AdventurePinocchio یک دست نشانده تنبل و بی حرمتی بود که از یک تکه چوب ساخته شده بود. Geppetto نجار قدیمی، که پینوکیو را ساخته بود، سختگیر، مودب و مراقبت از او بود. با این حال، پینوکیو نسبت به گوپتو بی احترامی و ناسپاس بود. هنگامی که Geppetto در زندان قرار گرفت (پس از نابودی پینوکیو برای فرار از خانه)، پینوکیو خود را تنها در خانه یافت. ناگهان، یک کریکت صحبت کرد و به او گفت که او به جای اینکه به عنوان یک برادر ضعیف شده باشد، فرزند مطیع باشد. پینوکیو به طور تصادفی کریکت را کریکت را کشته شد. بعدها پس از آن، پینوکیو پنج بازی طلای با نمایش بازی را به دست آورد. یک گربه کور و یک روباه لاغر پینوکیو را برای کاشت سکه ها در خاک فریب داد تا آنها بتوانند هنگام سفر به آنجا سرقت کنند. در شب، پینوکیو نمی توانست سکه ها را پیدا کند و توسط قاتلان گرفتار شد. آنها را در یک درخت گره زدند. صبح روز بعد، یک پری با موهای خالدار پینوکیو را دید. او از طرفدارانش خواست تا او را بیرون بیاورد و او را به او برساند. هنگامی که او به پری در مورد همه چیز دروغ گفت، دروغ گفتن او شروع به رشد کرد. او آموخت که دروغ نگوید و وعده داده شود که به مدرسه برود. او سخت مورد مطالعه قرار گرفت و تا پایان سال، او در امتحانات خود دارای معیارهای برجسته ای بود. پینوکیو، دوست داشتنی و دوست داشتنی Lampwick، او را متقاعد کرد که به یک کشور به نام اسباب بازی که در آن مردم هر روز سرگرم کننده هستند هیچ کاری انجام نده ناگهان، پینوکیو تبدیل به یک خر است! پینوکیو به عنوان یک سیرک فروخته شد و زمانی که وی اجرا کرد اشتباه کرد. پس از آن، پینوکیو به یک موسیقیدان فروخته شد که پوست خر را برای ساخت یک درام خرید. نوازنده پینوکیو را غرق کرد، اما ماهی پوستش را می خورد و او دوباره عروسک شیطانی شد. موسیقیدان او را به دریا انداخت. پینوکیو یک بز با کت آبی پیدا کرد. او به او گفت که برای زندگی خود شنا می کند زیرا یک کوسه عظیم بعد از او بود. متاسفانه، کوسه بزرگ او را فرو برد. در داخل شکم کوسه، پینوکیو Geppetto را کشف کرد، که ظاهرا کل جهان را به خاطر عروسک خود جستجو کرده بود. از آنجایی که کوسه از مشکلات آسم و قلب رنج می برد، او با دهانش باز شد. پینوکیو و گوپتو به طور مخفیانه از کوسه فرار کرده و به نزدیکترین بندر شنا می کنند. آنها خانه ای پیدا کردند و پینوکیو برای پدرش پول می گرفت. پس از چندین روز کار کردن، پینوکیو در نهایت به یک پسر واقعی تبدیل شد! شخصیت مورد علاقه من Geppetto بود، زیرا او یک پدر دوست داشتنی به عروسک خود بود.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از خطرات در این یکی اما هیچ چیز که می تواند در پرواز ویرایش نیست. همچنین، PS، تمام چیزهایی که در مورد رشد بینی او بود، به سختی در کتاب بود. همچنین او به سختی فیبردار است.

مشاهده لینک اصلی
ماجراهای پینوکیو (کلاسیک های Dover Childrens Saving) توسط کارلو کالودی (1995)

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب ماجراهای پینوکیو


#ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #ادبیات کودک و نوجوان - #ادبیات کلاسیک - #ادبیات ایتالیا - #دهه 1880 میلادی - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند - #انتشارات چکه - #کارلو کولودی - #مهرداد مهدویان
#انتشارات چکه - #کارلو کولودی - #مهرداد مهدویان
کتاب های مرتبط با - کتاب ماجراهای پینوکیو


 کتاب پاستیل های بنفش
 کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
 کتاب هایدی
 کتاب آوای وحش
 کتاب دستیار ماما
 کتاب سفر دریایی لی لی