کتاب پاستیل های بنفش

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-ادبیات کودک

جکسون در خانواده¬ای چهار نفره زندگی می¬کند. پدر او بیمار شد و کارش را از دست داد. مادر جکسون به عنوان پیش خدمت در رستوران¬های مختلف مشغول به کار است، اما زندگی برایشان خیلی سخت می¬گذرد و از نظر مالی تحت فشار هستند. تا الان یک بار مجبور شده¬اند که همه¬ی دار و ندار خود را بفروشند و برای مدتی در ماشین خود زندگی کنند. بعد از چند سال دوباره با مشکل مواجه شده¬اند و احتمال اینکه دوباره مجبور شوند در ماشین زندگی کنند¬، خیلی زیاد است. جکسون که خود را فردی منطقی می¬داند سعی می¬کند برای خانواده¬اش دردسر درست نکند، اما حضور دوست خیالی¬اش کرنشا چارچوب ذهنی¬اش را به هم می¬زند. کرنشا که گربه¬ای بسیار گنده است، اولین بار که خانواده جکسون بیخانمان شد، به کمک جکسون آمد تا بتواند مشکلاتش را راحت تر پذیرفته و آنها را حل کند. این بار نیز به سراغ جکسون آمده است و حضورش ماجراهایی را در پی دارد.


خرید کتاب پاستیل های بنفش
جستجوی کتاب پاستیل های بنفش در گودریدز

معرفی کتاب پاستیل های بنفش از نگاه کاربران
بنابراین، به رغم موضوع بسیار تاریک، این موضوع به طرز شگفت انگیزی سریع بود (من این کتاب را با من در میان گذاشتم اما واقعا شروع به خواندن آن نکرده ام تا این بعد از ظهر در قطار). این کتاب به وضوح برای کودکان است، اما اگر بزرگسالان اگر آنها قبلا فرزندان خود را دارند و یا نه، نمی توانند از آن نیز یاد بگیرند! داستان درباره پسر جکسون، پدر و مادرش و خواهر کوچکش رابین است. والدین نوازندگان شکست خورده می شوند و همگی در معرض مشکلات عمیق مالی هستند (همچنین به این دلیل که پدر از MS رنج می برد). در حال حاضر آنها مجبور بودند تا حدودی یک سال قبل در مینی وین خود زندگی کنند (بله، آنها و دو فرزند). اوه، و سگشون که اون روز توله بود جکسون از دوست خیالی او، Crenshaw نامی استفاده می کند. شگفت انگیز بود که Crenshaw کمی در واقع در سراسر داستان حضور داشت، اما آن را بخشی از این بود که به دلیل اینکه یکی از سه قسمت این کتاب یک فریبنده بود، احتمال دیگر این بود که تنهایی بودن جکسونها بتواند اینطور بهتر نشان داده شود. هرچند که داستان درباره بی خانمانی، دلتنگی و نحوه برخورد با کودکان است جهان را ببین، این مشکلات را درك می كنند. آن را نیز در مورد چگونگی دست کم گرفتن بزرگسالان و متاسفانه، کودکان را رد می کند. این اغلب از نظر نادرست حفاظت انجام می شود. آن را در مورد اهمیت باز بودن، حتی یا به خصوص در مورد حالت های احساسی منفی. و در مورد دوستی های بزرگ (من ماریسول را دوست داشتم). آنچه دوست داشتم این بود که در این کتاب چیزی شوم نداشتم. البته والدین (به ویژه پدر) خجالت کشیدند، اما روشن شد که آنها نباید داشته باشند. با این حال، چه چیزی باعث شد دیوارهای دیواری، غرور پدران بود. اگر همسرش بودم، تا زمانی که دلیلی را دیدم، او را به صورت ناگهانی به او نشان دادم اگر شما بچه داشته باشید، اول باید اول، غرور خود را بیاورید. اما پس از آن دوباره، بزرگسالان آرنت کامل یا آن را نمی توانست برای او آسان است. اما هنوز ... با این وجود، هر شخص در یک شیوه بسیار واقعگرا و دلسوزانه به تصویر کشیده شد، اگر چه داستان خیلی کوتاه بود. داستان قدرتمند و خوشحالم که نویسندگان وجود دارند که به موضوعاتی دشوار می پردازند.

مشاهده لینک اصلی
مجددا این زن این کار را کرد، دوباره روح من را نابود کرد، عشق دوباره به خواندن را تحریک کرد. من در حال ساختن جادوگری هستم کاترین اپلگیت، الهه و موعظه ای از کلمات است. چرا Crenshaw را بخوانید؟ 1. به شما نشان می دهد که جادو هنوز وجود دارد و شما باید از آن لذت ببرید. 2. از طریق © ها از این رمان، انگشت مکان نویسنده در یگا والدین اشتباه @ 3LOS. این نشان می دهد که چقدر مهم است که ارتباط برقرار کردن در خانواده، والدین با کودکان برقرار شود. 4. معنای کلمه به حقیقت خودتان بگویید که در هر chapter.5 توضیح داده شده است. این کمک می کند دوست خیالی خود را به یاد داشته باشید که این لوله اگزوز خود را و بهترین روانشناس خود را، تنها با sincerarte می توانید، سوگواری، گریه و نشان می دهد شما را به عنوان شما هستند، هرگز از دست دادن دوست خیالی خود. 6. شروع اولیه، پایان امیدوار، اما غمگین است، این نویسنده شما نشان می دهد که چگونه زندگی بی رحمانه و واقعی است، اما با یک پیام زیبا، هرگز. 10 صلاحیت و به بهترین کتاب های من 2016.

مشاهده لینک اصلی
Crenshaw به دنبال داستان جکسون، پسر بی معنی است که حقایق حقوقی بیش از داستان را ترجیح می دهد و می خواهد به عنوان یک دانشمند حیوانات باشد. اوه، و او یک دوست خیالی است که گربه غول پیکر است. این کتاب کمی شگفت انگیز یک پانچ عاطفی را دربر می گیرد. والدین جکسون در معرض مشکلات مالی جدی هستند؛ شرایط استرس زائی او جسورانه است. مامان و بابا شاد و خوشبخت باقی می ماند، چهره شاد برای بچه های خود را قرار می دهند، اما جکسون هیچ ساختگی نیست. او می داند که زمان ها بد هستند و گر چه او این را دوست دارد یا خیر، Crenshaw گربه غول پیکر برای کمک به او در بدترین حالت است. Crenshaw و من در طول این هفته در جاده چت زیادی نکردند. همیشه کسی بود که ما را متوقف کند. اما این خوب بود. می دانستم که او آنجا بود و این کافی بود. گاهی اوقات همه چیزهایی که واقعا از یک دوست نیاز دارید. نویسنده، کار ماهرانه ای را با توجه به ظرافتی که در این داستان به کار می اندازد، اشاره می کند که به چگونگی وضعیت جکسون دچار شده است: آنچه شما انجام می دهید، یک قطعه غلات را پر می کنید و سعی می کنید یک سبد را بسازید. قاعده این است که شما نمیتوانید این قطعه را بخرید تا امتیاز بدست آورید. اطمینان حاصل کنید که اهداف خود را به دور از هم قرار دهید یا غذا را سریعا پایان دهید. کلاهبرداری این است که تا زمانی که هدف قرار بگیرید، شما گرسنه می شوید. من اولین لوبیا ژله را به آرامی و با دقت خوردم. اگر شما نیشهای کوچک را انتخاب کنید، غذا شما طولانیتر می شود. به عنوان پاداش اضافه شده، این کتاب آنهایی را به کلمات بزرگی همچون فراموشی، فتنه انگیز، بی نظمی، شناوری و غیره معرفی می کند. Crenshaw یک کتاب لمس در مورد یک پسر کوچک با قلب خوب، یک گربه غول پیکر است که به نظر می رسد فوق العاده در ریش ساخته شده از حباب ها، و یک خانواده همراه با امید و عشق برگزار می شود.

مشاهده لینک اصلی
اگر میخواهید یک دانش آموز را به سمت یک نردبان خواندن حرکت کنید که دلتنگی و امید به فروش یارد یو بنتنز را با احساس و تخیل پیوندهای بیکن توسط دن سانتات جابجا می کند، نگاهی نکنید که تازه ترین رمان CRENSHAW کاترین اپلگیت است.

مشاهده لینک اصلی
فوق العاده مناقصه و شوخ طبعی. من روایت را دوست داشتم و سبک داستان واقعی را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پاستیل های بنفش


 کتاب راورندوم
 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب اتحاد سیاه دلان
 کتاب همه چی محشر است (نسبتا)
 کتاب دوتا خفن